PSK zverejnil oficiálnu informáciu k problematike koronavírusu

  • Čo sa týka stredných škôl a školských zariadení v zriaďovateľskej pôsobnosti PSK v tejto chvíli odporúčame:
    • vyučovací proces na školách prebieha v štandardnom režime
    • žiaci, ktorí sa v predchádzajúcich dvoch týždňoch (od 24. februára 2020) nachádzali na miestach s vyšším výskytom koronavírusu (najmä severné Taliansko) ostanú v dvojtýždňovej karanténe v domácom prostredí (do 23. 3. 2020)
    • učiteľom a nepedagogickým zamestnancom, ktorí sa v predchádzajúcich dvoch týždňoch (od 24. februára 2020) nachádzali na miestach s vyšším výskytom koronavírusu (najmä severné Taliansko) ostanú v dvojtýždňovej karanténe v domácom prostredí (do 23. 3. 2020)
    • všetci žiaci, učitelia a nepedagogickí zamestnanci sledujú pravidelne svoj zdravotný stav  a v prípade akejkoľvek zmeny (kašeľ, teplota nad 38 ° C, únava, malátnosť) okamžite ostanú v domácom prostredí…
zdieľaj na...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *