UPOZORNENIE

Vážení rodičia, vážení kolegovia, milí žiaci,na základe rozhodnutia hlavného hygienika a záverov Ústredného krízového štábu, ktoré je zapríčinené šírením respiračného ochorenia vyvolaného novým koronavírusom COVID-19, 

prerušujeme vyučovanie v období od 16. marca 2020 do 27. marca 2020 vrátane.

Nariaďujeme žiakom v maximálnej možnej miere dodržiavať karanténne opatrenia.

Riaditeľ školy nariaďuje pedagogickým zamestnancom tzv. prácu z domu.

Prerušenie vyučovania nie je prerušením vyučovacej povinnosti, preto riaditeľ školy nariaďuje pedagogickým zamestnancom zabezpečiť v rámci možností školy dištančnú formu vzdelávania prostredníctvom dostupných nástrojov, ktorými škola disponuje (EduPage, Moodle).

Zároveň riaditeľ školy nariaďuje žiakom aktívnu účasť na dištančnej forme vzdelávania na základe pokynov jednotlivých vyučujúcich.

Ďakujeme za pochopenie.

Mgr. Ján Holub

riaditeľ Spojenej školy

zdieľaj na...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *