- februára sa uskutočnilo okresné kolo vo volejbale chlapcov s účasťou 10 stredných škôl. Nechýbali napínavé výmeny ani kvalitná hra. Našu školu reprezentovali: Šimon Bača, Jakub Gaboš, Dávid Gernát, Daniel Jusko, Alexander Steranka, Tomáš Pavlovský a Samuel Tomaščin. Chlapci bojovali zo všetkých síl, no dve prehry v skupine im žiaľ zastavili cestu ďalej. ⚡️
O deň neskôr sa konalo okresné kolo v basketbale 3×3. Po dvoch skupinových prehrách sme opäť nepostúpili do vyraďovacej fázy. Školu reprezentovali: Timotej Gulič, Matej Homulka, Sebastian Kohút, Tomáš Pavlovský, Alexej Sedlák, Eliáš Špinler a Tomáš Vantuch. 🏀
Napriek výsledkom patrí všetkým športovcom veľké poďakovanie za reprezentáciu školy, odhodlanie a férovú hru. Veríme, že tieto skúsenosti ich posunú k lepším výsledkom nabudúce. 💪✨