Vo štvrtok 13. marca 2025 sa na ZŠ Sibírska odohral finálový turnaj stredných škôl prešovského okresu v stolnom tenise. Našu školu reprezentovala pätica šikovných hráčov – Patrik Palenčár, Dávid Gutu, Adam Rákoš, Matúš Petrík a Branislav Potočňák.
V tímovej súťaži predviedli naši chlapci skvelý výkon a zaslúžene si vybojovali 2. miesto. Najväčšiu hviezdu turnaja však nepochybne predstavoval Patrik Palenčár z 2. C triedy. Počas celého ročníka nenašiel premožiteľa, neprehral ani jediný zápas a s prehľadom si zabezpečil titul absolútneho víťaza! Jeho odhodlanie, talent a tvrdá práca boli príkladom pre všetkých.
Gratulujeme všetkým hráčom k fantastickým výsledkom a ďakujeme za vynikajúcu reprezentáciu našej školy! 
