Deň učiteľov naruby – žiaci v úlohe učiteľov 🎓

Pri príležitosti sviatku Dňa učiteľov si žiaci vyskúšali, aké to je stáť pred tabuľou. Odučili hodiny programovania, technického kreslenia, dejepisu aj počítačových sietí. Rýchlo zistili, že zaujať triedu a zrozumiteľne vysvetliť nové učivo dá poriadne zabrať. O zábavné momenty však nebola núdza! 😄

Po vyučovaní čakalo zamestnancov školy príjemné posedenie plné vďaky a hudby. Žiaci sa im poďakovali prednesom básne a odovzdali vlastnoručne vyrobené darčeky. O hudobný zážitok sa opäť postarala školská kapela v zložení Martin Balčák, Šimon Frištik, Dávid Herbert (2.F), Štefan Kišš (3.B), Kamil Lech, Samuel Goga (3.F), Tobiáš Hurajt (2.D) a Ján Polomský (3.A). Chlapci zahrali aj na želanie učiteľov a majstrov, za čo si vyslúžili nadšený potlesk. 🎶

Deň učiteľov tak priniesol nielen netradičné hodiny, ale aj chvíle plné hudby a vďaky!