Publikované:
Pohľad, ktorý rozšíri obzor a možnosti ako pracovať efektívnejšie a zlepšovať sa, nám umožnil Festival inovácií Inofest 2023. 26. 9. 2023 v M Aréne v Prešove sa tejto akcie zúčastnili žiaci 3. A triedy a Ing. Monika Kubicová.
Na prednáške Stratégia v špičkových firmách sme sa dozvedeli informácie o ekosystéme, kultúre vzťahov a ako sa naučiť spolupracovať efektívne pre rozvoj firmy.
Spisovateľ Daniel Hevier a prezident Inofestu Ján Košturiak zaujali žiakov témou Inovácie tu boli odjakživa. Predstavili nám možnosti inovácie v každom období života a podelili sa so svojimi praktickými skúsenosťami.
Prednáška Inovácie vo firmách a ich financovanie nám zase priblížila možnosti firiem ako rásť a zvyšovať konkurencie schopnosť.
Pre všetkých boli tieto prednášky veľmi podnetné a zároveň povzbudením, že nikdy nie je neskoro začať na sebe pracovať a robiť pokroky v živote.