Publikované:
V rámci populárneho programu Erasmus+ sa naši kolegovia Mgr. Ing. Dobránsky, PaedDr. Matús a Mgr. Sopko vybrali na vzdelávací pobyt do írskeho Dublina, aby obohatili svoje vedomosti z umelej inteligencie, získali nové skúsenosti a spoznali kultúru iných národov. Spoznali Dublin v jeho plnej kráse a zároveň sa zapojili do rôznorodých vzdelávacích aktivít. Zároveň mali príležitosť spoznávať aj ďalšie časti Írska a Veľkej Británie. Ich cestovateľské dobrodružstvo zahŕňalo návštevu historických miest ako je Manchester, Liverpool. Škótsko, s jeho úchvatnou prírodou a pôsobivými historickými pamiatkami, bolo ďalšou zastávkou na ich ceste.
Zdieľanie skúseností s kolegami z iných krajín vytvorilo atmosféru vzájomného učenia a porozumenia, ktoré pre nich zostane nezabudnuteľnou súčasťou ich profesionálneho a osobného života. Prajeme im šťastný návrat domov!🛩